SKICKA MEDDELANDE

Fyll i formuläret och klicka på [skicka] eller leta upp rätt kontaktuppgifter längst ned på sidan så återkommer vi så snart vi kan.
  • För att kunna använda detta formulär måste du godkänna att dina personuppgifter hanteras enligt vår personuppgiftspolicy.
GRÖNYTEAVDELNINGEN

Vxl 0414 – 41 25 20
Fax 0414 – 41 25 27

Per Andersson
Säljare
0414-41 25 22, 0705-16 14 33
per.andersson@skanefro.se

Jörgen Nilsson
Säljare
0414-41 25 21, 0705-16 14 09
jorgen.nilsson@skanefro.se

Malin Persson
Säljare
0414-41 25 28, 0730-65 35 55
malin.nilsson@skanefro.se

Anette Pålsson
Administration/order/fakturering
0414-41 25 23
gras@skanefro.se

Ombud

Lars Appelblad
Norrland
mobil 0705-431581
lars.appelblad@skanefro.se

LANTBRUKSAVDELNINGEN

Lantbruksavdelningen

Vxl 0414 – 41 25 10
Fax 0414 – 201 40

Sven Andersson
Säljare
0414-41 25 03, 0705-16 14 08
sven.andersson@skanefro.se

Karin Skoog
Säljare
0414-41 25 04, 0705-56 23 60
karin.skoog@skanefro.se

Jörgen Persson
Frörådgivare
0414-41 25 19, 0708-84 04 44
jorgen.persson@skanefro.se

Bo Cristiansson
Fröförsöksansvarig
070-60 12 910
bo.cristiansson@skanefro.se

Ombud

Lena Vollenweider
Trelleborg
0709-54 31 27
vollenweider@tele2.se

Per-Ingvar Persson
Torna Hällestad
046-531 30
0706-47 54 83
fpip@telia.com

Nils-Berger Bernhoff
Servicelager Trelleborg
Servicelager Trelleborg
0708-38 11 83
nille@bernhoff.be

Mikael Rönnholm
Servicelager Sjöbo
0706-21 30 44
skarriegard@telia.com

FÖRETAGSLEDNING, EKONOMI, ADMINISTRATION, LABORATORIUM

Företagsledning och ekonomi

Sven-Olof Bernhoff
VD
0414-41 25 01, 0705-92 07 91
sob@skanefro.se

Claes-Göran Henriksson
Försäljningschef
0414-41 25 02, 0706-82 25 02
cgh@skanefro.se

Mats Hansson
Ekonomichef
0414-41 25 05, 0705-21 98 27
mats.hansson@skanefro.se

Mattias Persson
Produktionschef
0414-41 25 12, 0709-96 42 28 mattias.persson@skanefro.se

Administration

Boel Dahlström
Order/fakturering
0414-41 25 07
boel.dahlstrom@skanefro.se

Rebecka Jönsson
Adm./analyser
0414-41 25 08
rebecka.jonsson@skanefro.se

Frida Ralmark
Transport/logistik
0414-41 25 06
frida.ralmark@skanefro.se

Laboratorium/våg

Gunilla Olsson
0414-41 25 14
gunilla.olsson@skanefro.se

Välkommen att kontakta oss när du vill. Vi svarar gärna på dina frågor.