Vi finns här för dig!

Gräsfrö, utsäde och färdig gräsmatta av högsta kvalitet. Det är ni kunder som driver oss! Välkommen att kontakta oss när du vill – vi svarar gärna på dina frågor.

Kontakta oss

Lantbruk

0414–41 25 10
info@skanefro.se

Grönyta & trädgård

0414–41 25 20
info@skanefro.se

Gev Stabil

LANTBRUK

sven-andersson-skanefro

Sven Andersson

Säljare
0414­-41 25 03
0705-­16 14 08
sven.andersson@skanefro.se
jorgen-persson-skanefro

Jörgen Persson

Frörådgivare
0414-41 25 19
0708-84 04 44
jorgen.persson@skanefro.se
asa-cederstrom-skanefro

Åsa Cederström

Säljare
0414-41 25 04
0705-56 23 60
asa.cederstrom@skanefro.se

Ombud lantbruk

Mikael Rönnholm

Servicelager Sjöbo
0706-21 30 44
skarriegard@telia.com

Lena Wollenweider

Trelleborg

Per-Ingvar Persson

Torna Hällestad
046-531 30
0706-47 54 83
fpip@telia.com

Nils-Birger Bernhoff

Servicelager Trelleborg
0708-38 11 83
nille@bernhoff.be

GRÖNYTA

skanefro-per-andersson

Per Andersson

Säljare
0414-41 25 22
0705-16 14 33
per.andersson@skanefro.se
malin-persson-skanefro

Malin Persson

Säljare
0414-41 25 28
0730-65 35 55
malin.nilsson@skanefro.se
jorgen-nilsson-skanefro

Jörgen Nilsson

Säljare
0414-41 25 21
0705-16 14 09
jorgen.nilsson@skanefro.se
anette-palsson-skanefro

Anette Andersson Pålsson

Administration / order / fakturering

0414-41 25 23
gras@skanefro.se

roger-axelsson-skanefro

Roger Axelsson

Säljare
Niklas 106-_MG_5005

Niklas Bernhoff

Säljare
0414-41 25 17
0720-92 27 70
niklas.bernhoff@skanefro.se
nomen-nescio-skanefro

Lars Appelblad (Ombud)

Ombud Norrland

LEDNING & EKONOMI

sven-olof-bernhoff-skanefro

Sven-Olof Bernhoff

VD / CEO
0414-41 25 01
0705-92 07 91
sob@skanefro.se
claes-goran-henriksson-skanefro

Claes-Göran Henriksson

Försäljningschef
0414-41 25 02
0706-82 25 02
cgh@skanefro.se
mats-hansson-skanefro

Mats Hansson

Ekonomichef
0414-41 25 05
0705-21 98 27
mats.hansson@skanefro.se
mattias-persson-skanefro

Mattias Persson

Produktionschef
0414-41 25 12
0709-96 42 28
mattias.persson@skanefro.se
petra-sorme-skanefro

Petra Sörme

VD-assistent
0414-41 25 09
0764-92 98 12
petra.sorme@skanefro.se

ADMINISTRATION & LAB

boel-dahlstrom-skanefro

Boel Dahlström

Order / fakturering
rebecka-jonsson-skanefro

Rebecka Jönsson

Adm / analyser
robin-eriksson-skanefro

Robin Eriksson

Ekonomi / logistik
gunilla-olsson-skanefro

Gunilla Olsson

Laboratorium / våg