SKICKA MEDDELANDE

Fyll i formuläret och klicka på [skicka] eller leta upp rätt kontaktuppgifter längst ned på sidan så återkommer vi så snart vi kan.
  • För att kunna använda detta formulär måste du godkänna att dina personuppgifter hanteras enligt vår personuppgiftspolicy.
GRÖNYTEAVDELNINGEN 0414-41 25 20

Per Andersson
Säljare

0414-41 25 22
0705-16 14 33
per.andersson@skanefro.se

Jörgen Nilsson
Säljare

0414-41 25 21
0705-16 14 09 jorgen.nilsson@skanefro.se

Malin Persson
Säljare

0414-41 25 28
0730-65 35 55 malin.nilsson@skanefro.se

Anette Andersson Pålsson
Administration/ order/fakturering

0414-41 25 23 gras@skanefro.se

Ombud

Lars Appelblad
Norrland
mobil 0705-431581
lars.appelblad@skanefro.se

LANTBRUKSAVDELNINGEN 0414-41 25 10

Sven Andersson
Säljare

0414-41 25 03
0705-16 14 08
sven.andersson@skanefro.se

Åsa Cederström
Säljare

0414-41 25 04
0705-56 23 60
asa.cederstrom@skanefro.se

Jörgen Persson
Frörådgivare

0414-41 25 19
0708-84 04 44
jorgen.persson@skanefro.se

Bo Cristiansson
Fröförsöksansvarig

070-60 12 910
bo.cristiansson@skanefro.se

Ombud

Mikael Rönnholm
Servicelager Sjöbo
0706-21 30 44
skarriegard@telia.com

Lena Vollenweider
Trelleborg
0709-54 31 27
vollenweider@tele2.se

Per-Ingvar Persson
Torna Hällestad
046-531 30
0706-47 54 83
fpip@telia.com

Nils-Berger Bernhoff
Servicelager Trelleborg
Servicelager Trelleborg
0708-38 11 83
nille@bernhoff.be

FÖRETAGSLEDNING, EKONOMI, ADMINISTRATION, LABORATORIUM

Företagsledning och ekonomi

Sven-Olof Bernhoff
VD/CEO

0414-41 25 01
0705-92 07 91
sob@skanefro.se

Claes-Göran Henriksson
Försäljningschef

0414-41 25 02
0706-82 25 02
cgh@skanefro.se

Mats Hansson
Ekonomichef

0414-41 25 05
0705-21 98 27
mats.hansson@skanefro.se

Mattias Persson
Produktionschef

0414-41 25 12
0709-96 42 28
mattias.persson@skanefro.se

Administration

Boel Dahlström
Order/fakturering

0414-41 25 07
boel.dahlstrom@skanefro.se

Rebecka Jönsson
Adm/analyser

0414-41 25 08
rebecka.jonsson@skanefro.se

Frida Ralmark
Transport/logistik

0414-41 25 06
frida.ralmark@skanefro.se

Laboratorium/våg

Gunilla Olsson
Laboratorium/våg

0414-41 25 14
gunilla.olsson@skanefro.se

Välkommen att kontakta oss när du vill. Vi svarar gärna på dina frågor.